Partneři

Designbath

Design následuje funkci a Design Bath ve svých produktech propojuje oba tyto aspekty.

Přední koupelnové značky najdete na jednom místě v pražském holešovickém Holportu

Přední evropské značky v segmentu designových koupelen spadají pod jedny křídla a jsou prezentovány na jednom místě v Praze. Na začátku dubna 2010 byl v holešovickém Holportu, na adrese Komunardů 32, Praha 7 otevřen Architect point designových značek určených do Vašich nových koupelen. Jsou zde vystaveny značky Porcelanosa, Catalano, Gessi, Inda, KOS, Teuco, iNova, Trivero, Novogres, L’Antic Colonial, Knief a Caleido.

Veškerá odborná i široká veřejnost má možnost přijít a podívat se na unikátní showroom, který vznikl během dvou měsíců pod vedením arch. Šárky Linhartové ze studia Amygdala. Tento prostor se nachází v zbudovaném třetím patře továrního komplexu Holport. Přímý dovozce a distributor všech těchto značek na českém trhu, společnost Design Bath SE si část těchto nových prostor vzala pod svá křídla a prezentuje zde to nejlepší, co je na trhu koupelen k dispozici.  Najdete zde ty nejzajímavější designové kousky koupelnových baterií, designových umyvadel a toalet, obklady a dlažby v nadčasovém designu a spoustu dalších doplňků pro Vaši koupelnu.

Italská značka Gessi se stala první italskou společností zabývající se výrobou baterií a brzy také světovým výrobcem na poli koupelnových a kuchyňských zařizovacích předmětů. Ceramica Catalano byla založena v roce 1967 týmem odborníků na keramiku a dnes je jednou z největších italských firem, která se zabývá výrobou designové sanitární keramiky. Porcelanosa, největší španělský výrobce luxusních obkladů a dlažeb patří ke světově nejznámějším značkám. Ostatní značky mají neméně zajímavou historii.

Každý interiér má svůj příběh.. příběh svého majitele. Pojďte si vytvořit ten svůj. Vyberte si naše koupelnové studio, designéra či architekta a nechte se provázet na cestě od první mlhavé představy až po realizaci a závěrečné ustrojení Vaší nové koupelny s italským designem. Jak poznáte toho pravého či pravou? S tím správným interiérovým poradcem získáváte pocit, že je Vám nasloucháno, máte jeho plnou pozornost, a že se dokáže vcítit do Vašich potřeb. Zároveň Vás ale obratně navede a přesvědčí i o nečekaných nebo dokonce původně odmítaných variantách, které v konečné fázi přinesou danému prostoru i Vám, jeho obyvatelům, to nejoptimálnější řešení. Přirozeně se také vyptává na Váš životní styl, jakým způsobem bydlíte, co byste rádi změnili, jaké jsou Vaše rituály a zvyky. A v neposlední řadě se bude zajímat nejen o koupelnu, ale i o ostatní části obytného prostotu tak, aby byla zachována jeho celistvost a jednota a čistota stávajícího či budoucího stylu Vašeho domova.

Krok rozšíření nabídky designových produktů do koupelen popsal pan Lukáš Jílek, ředitel společnosti Design Bath. „Tyto přední značky, které jsme se rozhodli na českém trhu zastupovat, představují opravdovou kvalitu na evropském trhu. Jejich výjimečnost dokazuje obliba u zákazníků. Logickým krokem bylo přiblížit tyto produkty nejenom zákazníkům, ale také architektům. Spojili jsme se s paní architektkou, která navrhla velmi netradiční prezentaci těchto produktů. V novém Architect pointu se podařilo ukázat velké množství produktů v mnoha variantách. Klienti zde najdou umyvadla a záchody v klasickém bílém provedení, ale také jak ukazuje trend poslední doby: černá glazura, nadčasové tvary a sprchy s chromoterapií.

Informace o nabízených produktech a značkách najdete na adrese www.designbath.cz